Відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Л.В. Гаврошової

13 Квітня 2017

12 квітня 2017 року у ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м.Харкова» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Л.В.Гаврошової за темою: «Управління розвитком особистості учня і управління виховною роботою на засадах моніторингу».

На обласній школі були присутні 15 заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області О.В. Бронскова.

У ході школи Л.В.Гаврошова презентувала свій досвід роботи, розкрила тему щодо організації діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи з питань моніторингу результатів виховної роботи у ПТНЗ. Далі   методист  Реуцька Л.В. розповіла про  організацію методичної роботи щодо підвищення професійної компетентності учасників виховного процесу. Також класний керівник Т.О.Каракунова поділилась досвідом роботи щодо методичного забезпечення виховної роботи в навчальній групі.

У рамках школи проводився «круглий стіл», де розглядались питання:

  • нормативно-правове забезпечення виховного процесу;
  • аналіз матеріалів обласного конкурсу методичної роботи;
  • планування виховної роботи;
  • методичне забезпечення виховної роботи;
  • контроль за організацією виховної роботи;
  • моніторинг стану виховної роботи.

Учасники мали можливість ознайомитися з організацією діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи щодо управління виховним процесом та поділитися враженнями від проведеного заходу.

Завершилася школа підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення виховної роботи.
Матеріали школи:

Поділитися