Відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Л.В.Гаврашової

16 Травня 2018

16 травня 2018 року у ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м.Харкова» відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду роботи заступника директора з навчально-виховної роботи Л.В.Гаврашової за темою: «Розвиток учнівської молоді як творчої особистості на засадах проектної діяльності». На обласній школі були присутні ­­17 заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О області, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області О.В.Бронскова.У ході школи Л.В.Гаврашова презентувала свій досвід щодо організації роботи заступника директора з навчально-виховної роботи з питань управлінських дій щодо упровадження проектної діяльності учнів в освітній процес. Далі класний керівник Т.О.Каракунова поділилась досвідом роботи щодо  організації проектної діяльності у виховній роботі в навчальній групі.

У ході роботи обласної школи слухачі спільно з методистом НМЦ ПТО у Харківській області Бронсковою О.В. обговорили підсумки проведення обласного конкурсу проектів молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів ЗП(ПТ)О.

Крім цього, для учасників школи була проведена учнями закладу презентація проекту на тему: «Я і видатні люди моєї професії».

Також на школі була запропонована ділова гра «Реалізуємо метод проектів».

Учасники мали можливість ознайомитися з організацією діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи щодо управління виховним процесом та поділитися враженнями від проведеного заходу.

Завершилася школа підведенням підсумків та прийняттям рішень щодо вдосконалення виховної роботи.

Матеріали ШПД заступника директора з НВихР Л.В.Гаврашової:

Поділитися