Відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку

30 Березня 2017

29 березня 2017 року у Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» за темою: «Використання інтерактивних технологій навчання з метою формування та розвитку професійних компетенцій», на базі досвіду роботи викладача вищої категорії Говор Катерини Володимирівни. У роботі школи взяли участь 18 педагогічних працівників.

Мета заходу: ознайомлення учасників з інтерактивними технологіями організації навчально-пізнавальної діяльності, використання та впровадження інтерактивних  технологій у навчально-виховний процес.

Завдання: допомога молодим фахівцям у професійному становленні, вирішенні конкретних проблем методики викладання предмета; сприяння розвитку творчого та професійного потенціалу.

У ході заходу розглядались питання:

  • сучасні методи структурування навчального матеріалу до уроків;
  • використання у навчально-виробничому процесі сучасних інтерактивних технологій;
  • використання освітньої платформи (infourok) з метою обміну педагогічними напрацюваннями (з досвіду роботи).

У рамках школи було проведено відкритий урок «Електромагнітна гальмівна сила», самоаналіз та обговорення уроку.

Закінчився захід прийняттям рекомендацій щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» та обміном досвіду роботи.

Поділитися