Відбулася обласна школа позитивного досвіду роботи для бібліотекарів ПТНЗ

8 Грудня 2016

foto21997 грудня 2016 року  Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулася школа передового досвіду для бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів за темою „Технології інформаційної діяльності бібліотек” .

У роботі школи взяли участь: методист НМЦ ПТО Руденко Ю.М., 19 бібліотекарів ПТНЗ Харківської області та бібліотекарі ХДНБ ім. В.Г. Короленка.

У ході роботи обласної школи були заслухані виступи-презентації з таких питань:

  • інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • технології інформаційної діяльності бібліотеки;
  • роль бібліотеки у формуванні інформаційного простору педагога та учнів.

Про свій досвід роботи у бібліотеці розповіли: Лавренко С.М., бібліотекар ЦПТО №3; Підченко Л.М., бібліотекар Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту; Савельєва Г.Є., бібліотекар Харківського професійного ліцею харчових технологій та торгівлі.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Руденко Ю.М. ознайомила учасників школи досвіду з моніторингом щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у роботу бібліотек ПТНЗ, створення бази електронних ресурсів та веб-сторінки, наголосивши що бібліотеки ПТНЗ поступово перетворюються на інформаційні центри, де головним об’єктом стає інформація, а не книга.

У рамках школи досвіду були організовані заходи, які можна використовувати при проведенні масових заходів в бібліотеці навчального закладу:

  • „Використання інформаційних технологій у краєзнавчій роботі: на прикладі підготовки віртуальних екскурсій в музеях Харкова в особах” Дмитрієва О.М., гол. бібліотекар відділу “Україніка”;
  • „Методика проведення поетичної вікторини” Полянська Н.І., зав. відділу “Україніка”.
Поділитися