Відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківщини

20 Листопада 2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19 листопада 2015 року в Люботинському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася школа передового педагогічного досвіду викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ Харківщини за темою: «Творчість викладача – запорука зростання фахового рівня та педагогічної майстерності» (досвіду роботи викладача вищої категорії Світлани Дмитрівни Каліненко. У роботі школи взяли участь 20 викладачів предмета «Охорона праці»).

У ході школи був проведений тренінг із метою сприяння психологічній адаптації молодих викладачів до умов роботи в професійно-технічному навчальному закладі, підвищення самооцінки й впевненості в собі та у своїх знаннях, добору оптимальної стратегії професійної діяльності.

Мета заходу: ознайомлення із сучасними нетрадиційними методами та прийомами навчання, методикою викладання, досвідом майстра педагогічної праці; залучення до самостійної професійної діяльності, набуття практичних навичок, необхідних для педагогічної роботи, формування вмінь застосовувати теоретичні знання на практиці; створення іміджу успішного викладача.

Завдання: допомога молодим фахівцям у професійному становленні, вирішенні конкретних проблем методики викладання предмета «Охорона праці»; сприяння розвитку їхнього творчого та професійного потенціалу, ознайомлення з сучасними методами і технологіями навчання, перспективним педагогічним досвідом.

Практичний приклад моделювання уроку теоретичного навчання  із використанням активних форм і методів проведення уроку продемонструвала викладач С.Д. Каліненко при проведенні уроку на тему «Електрика промислова, статична й атмосферна. Особливості ураження електричним струмом» з використанням інформаційно-комунікаційних технологій навчання.

Після проведення заходу відбулось його обговорення учасниками школи та були прийняті рекомендації щодо їх використання в навчально-виховному процесі.

 

Поділитися