Відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду для голів методичних комісій, які організовують інноваційну діяльність у ЗП(ПТ)О

11 Жовтня 2018

11 жовтня 2018 року на базі ДПТНЗ «Центр професійно-технічної освіти № 3 м. Харкова» проведено обласну школу передового педагогічного досвіду роботи Мирошниченка Олександра Вікторовича, викладача Красноградського професійного ліцею, для голів методичних комісій, які організовують інноваційну діяльність. Обласна школа проходила за темою: «Дистанційне навчання як перспективна форма розвитку предметно-орієнтованих професійних компетентностей педагогів».

У роботі школи взяли участь 27 педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Харкова та області.

Під час заходу розглядалися наступні питання:

  • використання прикладних програмних засобів на уроках фізики (Кошелєв М.В., викладач ДНЗ «Слобожанський регіональний центр професійної освіти»);
  • впровадження хмарних технологій для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників з професій «Кухар. Кондитер» (Іващенко О.М., викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області»);
  • сучасний погляд на переваги та проблеми дистанційного навчання (Мирошниченко О.В., викладач Красноградського професійного ліцею).

Керівник школи розповів про успішне використання дистанційного навчання при роботі з учнями та провів майстер-клас для учасників школи на тему: «Дистанційне навчання за допомогою навчальної платформи Moodle».

Завершилася школа передового педагогічного досвіду роботи обговоренням, підбиттям підсумків та наданням консультацій з організації інноваційної діяльності у ЗП(ПТ)О.

Матеріали ШПД для голів метод. комісій, які організовують інноваційну діяльність

Поділитися