Відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду  для викладачів української мови і літератури

6 Лютого 2019

06 лютого 2019 року  за ініціативи НМЦ ПТО у Харківській області відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду у вигляді вебінару для викладачів української мови і літератури ЗП(ПТ)О. Тема заняття: «Інтеграція традиційних та інноваційних елементів методики для розвитку компетентностей учнів».

В роботі заходу брали участь представники 31 ЗП(ПТ)О Харківської області.Викладачі поділилися із колегами практичними напрацюваннями з української мови та літератури.

З доповідями, що супроводжувалися презентаціями, виступили: Риженко В.С., викладач Зміївського професійного енергетичного ліцею, Балбенко О.С., викладач Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», Біда А.Г., викладач Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Харківське вище професійне училище швейного виробництва та побуту».

Учасники заслухали доповіді, переглянули презентації, обговорили використані матеріали, висловили схвальні відгуки про роботу педагогів-доповідачів.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. розповів присутнім про важливість науково-методичної публікації при підвищенні кваліфікації викладача-словесника, ознайомив із планом проведення обласних масових заходів для викладачів ЗП(ПТ)О на 2019 рік.

Після обміну враженнями від проведеного заходу  і підбиття підсумків обласна школа передового педагогічного досвіду завершила роботу.

Поділитися