Відбулася  обласна школа кращого педагогічного досвіду  для викладачів іноземної  мови

25 Вересня 2019

25 вересня 2019 року  відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Харківській області відбулася  обласна школа кращого педагогічного досвіду у вигляді вебінару для викладачів іноземної мови ЗП(ПТ)О. Тема заняття: «Позаурочна виховна робота з предмета – засіб розвитку компетентностей учня».В роботі заходу брали участь представники 25 ЗП(ПТ)О Харківської області.

Викладачі іноземної мови Решетило Л.Г. (Професійно-технічне училище № 60 смт Кегичівка Харківської області) та Челомбітько Я.С. (Чугуївський професійний аграрний ліцей) розповіли колегам про свої професійні напрацювання з іноземної (англійської) мови.

Учасники заслухали доповіді, переглянули презентації, обговорили цікаві моменти, висловили схвальні відгуки про роботу педагогів-доповідачів.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. зробив огляд цікавих публікацій у фахових науково-методичних виданнях, зосередивши увагу на самомаркетингу педагога і на особливостях покоління Z …

Після обміну враженнями від наданих матеріалів  і підбиття підсумків обласна школа кращого педагогічного досвіду завершила роботу.

Матеріали ШКПД для викладачів іноземної мови:

 

 

Поділитися