Відбулася обласна школа досвіду роботи для викладачів-початківців предмета «Фізична культура»

21 Червня 2024

                    20.06.2024 відбулася обласна школа досвіду роботи для викладачів-початківців предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання за темою: «Формування потреб і бажань до занять фізичною культурою, створення умов для саморозвитку та самореалізації здобувачів освіти».

Захід пройшов за участю 43 викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання з 23 ЗП(ПТ)О Харківської області.

У роботі школи взяла участь заступник начальника Харківського обласного відділення КФВС МОН України Лук’янченко Н.П., яка розповіла про організацію спортивної та фізкультурно-масової роботи в ЗП(ПТ)О у 2023/2024 н.р.

Досвідом роботи щодо формування потреб і бажань до занять фізичною культурою, створення умов для саморозвитку та самореалізації здобувачів освіти поділилися Красиля С.І., керівник фізичного виховання ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», і Ожерельєв С.С., керівник фізичного виховання ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6.

 

 

Поділитися