Відбувся обласний масовий захід для викладачів-філологів

13 Квітня 2023

         

Відбувся обласний масовий захід для викладачів-філологів

ЗП(ПТ)О Харківської області

                12 квітня 2023 року відбувся вебінар для викладачів іноземної мови за темою: «Розвиток особистості здобувачів освіти ЗП(ПТ)О як наслідок упровадження компетентнісного підходу до навчання з дистанційною формою».

У заході взяли участь 19 педагогічних працівників із  ЗП(ПТ)О Харківщини.

Перед учасниками виступила з доповіддю і презентацією «Мотиваційні аспекти викладацької діяльності в умовах дистанційного навчання» викладачка  Державного навчального закладу «Слобожанський регіональний центр професійної освіти» Сидорчук Ольга Олександрівна.

Викладачі жваво коментували зображене на слайдах, висловлювали своє бачення процесів дистанційного навчання іноземній мові.

Були висловлені думки і побажання стосовно подальшої співпраці з даного питання.

У ході тривалої інтернет-дискусії була обговорена практична реалізація дистанційного навчання у ЗП(ПТ)О Харківської області, а також відвідання уроків (дистанційно) методистом НМЦ ПТО у Харківській області. Був обговорений зразок аналізу уроку,  окремі розділи якого викладачі запропонували вдосконалити з огляду на специфіку вивчення лінгвістичних наук.

В цілому зустріч сприяла обміну думок стосовно стану сучасного аналізу уроку, поширенню творчих напрацювань викладачів. Педагоги висловили побажання стосовно організації спілкування з англомовними волонтерами для вдосконалення мовленнєвих компетенцій практично.

 

video ч.1    video ч.2

 

 

Поділитися