Відбулась школа кращого педагогічного досвіду для викладачів фізики та матеатики

17 Травня 2019

16 травня 2019 року на базі Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області відбулась школа кращого педагогічного досвіду для викладачів математики та фізики за темою: «Створення сучасних дидактичних матеріалів і методичних розробок», в якій взяли участь представники 25 ЗП(ПТ)О.Керівник школи Маньковська Т.М., викладач фізики та астрономії Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області презентувала досвід роботи з удосконалення документації викладача зі застосуванням ІКТ і осучаснення дидактичних матеріалів для підвищення якості навчання учнів з фізики.

Викладач математики Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області Шаталов С.Г. поділився з педагогами досвідом створення методичних розробок і дидактичних матеріалів засобами ІКТ.

Наприкінці заходу методист НМЦ ПТО у Харківській області Дробна В.А. ознайомила викладачів з можливостями створення інтерактивних завдань засобами сервісів Web 2.0 та провела практичну роботу з використання онлайнового сервісу LearningApps.org за допомогою гаджетів.

Матеріали школи кращого педагогічного досвіду для викладачів математики та фізики

Поділитися