Відбулась обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів креслення

15 Березня 2018

14.03.2018 на базі ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування» відбулась обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів креслення за темою: «Впровадження дистанційного навчання під час вивчення креслення». У заході взяли участь 18 викладачів із закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Харкова та Харківської області.

У ході роботи школи Авдєєв Д.О., викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування», виступив за темою: «Впровадження дистанційного навчання як один із способів вивчення предмета «Креслення». Дмитро Олександрович продемонстрував розроблений власний дистанційний курс для учнів з предмета «Читання креслень», створений на платформі Moodle.

Під час проведення обласного заходу Дмитро Олександрович розкрив основні аспекти використання програм для створення навчальних сайтів. З метою закріплення отриманого матеріалу було проведено практичне заняття, у ході якого викладачі мали можливість ознайомитися з алгоритмом створення сайта за допомогою програми Web Builder та розробити власний сайт.

Завершилася школа обговоренням можливостей використання дистанційного навчання під час вивчення предмета «Креслення» з метою підвищення якості навчання учнів.

Матеріали обласної ШПД для викладачів креслення:

 

Поділитися