Відбулась обласна онлайн-школа кращого педагогічного досвіду

23 Лютого 2023

               22 лютого 2023 року відбулась обласна онлайн-школа кращого педагогічного досвіду для педагогічних працівників інформаційно-економічного напрямку ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Практичне використання цифрових технологій в освітньому процесі».

У роботі школи взяли участь 63 педагогічні працівники ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області зазначеної категорії та споріднених професій.

Відкриття обласної школи розпочалось із привітання учасників методистом НМЦ ПТО у Харківській області Іриною ДУБРОВОЮ, яка ознайомила присутніх з темою школи та інформацією щодо цифрової трансформації процесу навчання.

 

Світлана КІСЬ, викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», розповіла про використання цифрових технологій при проведенні онлайн-уроків з предмета «Інформатика». Світлана Петрівна представила цікаві матеріали до кожного етапу уроку, продемонструвала приклади використання цифрових технологій на уроках інформатики. Основний акцент зробила на різноманітності розроблених власноруч цифрових освітніх ресурсів при викладанні предмета «Інформатика».

 

Інна ПИЛИПЕНКО, викладач ЗП(ПТ)О «Богодухівський регіональний центр професійної освіти Харківської області», розповіла про «ТОП-5 інструментів Google для сучасного уроку» та представила практичну модель ефективного освітнього середовища з використанням цифрових інструментів Google.

 

Ольга ЯЦУК, майстер виробничого навчання Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області, представила учасникам школи цифрові матеріали до уроків виробничого навчання, що розміщені на платформі Google Classroom, та наочно продемонструвала зворотній зв’язок зі здобувачами освіти при проведенні виробничого навчання.

 

Протягом онлайн-спілкування з учасниками школи обговорено основні напрямки цифрової трансформації процесу навчання, визначені стратегії досягнення професійних компетентностей майбутніх фахівців в умовах дистанційного навчання через ефективну цифрову взаємодію зі здобувачами освіти.

 

Наприкінці заходу відбулося спілкування з учасниками обласної школи кращого педагогічного досвіду, поставлені основні завдання на 2023 рік щодо роботи обласної методичної комісії інформаційно-економічного напрямку.

 

Дуброва І.В. Цифрова трансформація процесу навчання – один із викликів діджиталізованого суспільства

 

Кісь С.П. Використання цифрових технологій при проведенні онлайн уроків з предмету «Інформатика»

 

Пилипенко І.В. Топ – 5 інструментів Google для сучасного уроку

 

Яцук О.В. Проведення уроків виробничого навчання в умовах дистанційного навчання

 

Поділитися