Вебінар для викладачів математики

24 Вересня 2021

23 вересня 2021 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області за допомогою платформи Zoom відбулася педагогічна майстерня для викладачів математики у вигляді вебінару за темою: «Інтеграція уроків математики з професійною підготовкою учнів», в якій взяли участь 30 представників ЗП(ПТ)О.

Учасники педмайстерні прослухали лекцію методиста Дробної В.А. щодо особливостей та закономірностей формування інтегрованих знань в учнів та ознайомилися з досвідом колег, а саме:

  1. Соляник Т.М., викладач ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», про реалізацію прикладної спрямованості змісту математики.
  2. Залож Я.С., викладач ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», про використання елементів STEM-освіти на уроках математики як засобу інтеграції ЗОП та професійної підготовки учнів ЗП(ПТ)О.
  3. Лаврентьєва О.М., викладач ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва», про практичний досвід інтеграції математики з предметами професійної підготовки.

Практична частина заходу передбачала роботу на інтерактивній дошці Padlet з презентацією викладачами досвіду інтеграції математики з професійною підготовкою учнів за деякими професіями.

Матеріали вебінару для викладачів математики: Дробна В Залож Я Лаврентьєва О Навчальний посібник Математика і професія (Євтушенко О.В.) Соляник Т

Поділитися