Установчі збори «Створення Об’єднання педагогів залізничного профілю Української Національної Асоціації педагогів»

1 Жовтня 2014

22-23 вересня 2014 року на базі  ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне   вище професійне училище залізничного транспорту»  відбулися установчі збори «Створення Об’єднання  педагогів залізничного профілю Української Національної Асоціації педагогів».

У роботі даного зібрання брали участь і педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів Харківської області (Люботинського  та Харківського  професійних  ліцеїв  залізничного транспорту).

На зборах обговорювались питання про  доцільність створення Об’єднання педагогів в Україні та була підписана декларація про співпрацю педагогів навчальних закладів України  з Європейською Асоціацією педагогів.

Європейська Асоціація педагогів (Association Européenne des Enseignants скорочено AEDE) заснована в Парижі в 1956 році. Це організація, що сприяє вирішенню  проблем ЄС серед педагогів у всіх європейських державах. Вона має мережу з більше ніж 25 000 педагогів, керівників, інспекторів і посадових осіб від дошкільних навчальних закладів до університетського рівня. AEDE об’єднує педагогів з усієї Європи, які хочуть працювати разом, щоб побудувати європейське суспільство майбутнього.

Поділитися