Урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар по ремонту автомобілів»

9 Квітня 2014

9 квітня 2014 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти №3 м. Харкова» відбулось урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».  На заключному етапі конкурсу беруть участь  учні професійно-технічних навчальних закладів із 25 регіонів України. Вперше за більше ніж 20 років існування такий фаховий конкурс проходить на Харківщині.

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти обласної державної адміністрації, педагогічна громадськість регіону.

Учасників заходу тепло привітала Світлана  Дригайло, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Святковий настрій присутніх підтримали виступи танцювального колективу «Ровесник» та вокальної студії «Юність» Харківського державного будинку художньої та технічної творчості.

За програмою конкурсу розпочались змагання: учні виконують тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки на персональних комп’ютерах.

У рамках конкурсу відбулось засідання круглого столу для супроводжуючих осіб на тему «Інноваційні підходи до підготовки кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Поділитися