Участь у Всеукраїнському вебінарі
21 Травня 2021
![](http://nmc.ptu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/Дятлова-Л.М-150x150.png)
20 травня 2021 року НМЦ ПТО у Луганській області було проведено Всеукраїнський вебінар за темою: «Розвиток критичного мислення здобувачів освіти на уроках суспільствознавчих дисциплін через формування медіаграмотності».
Практичним досвідом застосування медіатехнологій для розвитку критичного мислення здобувачів освіти поділилася Дятлова Лілія Михайлівна, викладач історії Регіонального центру професійної освіти електротехнічних, машинобудівних та сервісних технологій Харківської області, підготувавши до уваги колег відеопрезентацію за відповідною темою.