У Харківській області відбувся семінар-практикум для старших майстрів ПТНЗ

16 Жовтня 2015

DSC0522715 жовтня 2015 року на базі ДЗО Центр професійно-технічної освіти № 2 м. Харкова (далі – Центр) було проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Підвищення якості професійної підготовки – стратегічний орієнтир діяльності старшого майстра». У роботі семінару взяли участь старших майстрів ПТНЗ м. Харкова та Харківської області, представники підприємств-замовників кадрів та Української інженерно-педагогічної академії.

З презентацією навчального закладу, досягненнями педагогічного колективу щодо впровадження новітніх методів та засобів навчання присутніх ознайомив директор Центру Амірбеков Г.Д.
У процесі семінарського заняття було розглянуто такі питання:
• робота з соціальними партнерами – запорука якості професійної освіти при підготовці кваліфікованих робітників;
• дистанційне навчання, як складова підвищення якості професійної підготовки;
• оновлення навчально-матеріальної бази , аналіз та вирішення проблем з метою підвищення якості професійної підготовки;
• особливості навчально-методичного забезпечення професійно-практичної підготовки у 2015/2016 н.р.
Також учасникам було запропоновано здійснити екскурсію по Центру з відвідуванням уроків в/н (фрагментарно) з професій: «Монтажник гіпсокартоних конструкцій», «Муляр», «Штукатур» та «Слюсар з ремонту автомобілів» і ознайомитись з інформаційно-методичним забезпеченням навчально-виробничого процесу та матеріально-технічною базою.
Майстер-клас на тему: «Застосування нових виробничих технологій в будівельній галузі» провели представники роботодавців Озарчук Є.О., технолог ООО «ЗІП»; Свірідов В.В., менеджер об’єктного відділу «Knauf-гіпс Україна»;
Присталенко В.О., регіональний директор «Knauf-гіпс Україна».
Під час обговорення та підбиття підсумків семінару-практикуму було визначено питання, над якими слід працювати старшим майстрам протягом 2015/2016 н.р. та прийнято рішення щодо їх реалізації.

Поділитися