У Харківській області відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного профілю та викладачів предмета «Електротехніка»

18 Березня 2016

20160317_10083717 березня 2016 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного профілю та викладачів предмета «Електротехніка» за темою: «Використання сучасних педагогічних технологій при викладанні предмета «Електротехніка» на базі Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства.

На семінарі-практикумі були присутні 22 представники ПТНЗ області.

Заступник директора Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Зіборова Ю.К. привітала учасників семінару-практикуму, ознайомила присутніх з історією, традиціями та сучасністю ліцею та побажала успіхів і натхнення у роботі.

У ході семінару були розглянуті такі питання:

– підвищення мотивації учнів до навчання шляхом використання сучасних педагогічних технологій (лекція);

– організація та методика проведення лабораторно-практичних робіт з використанням сучасних педагогічних технологій;

– використання інтерактивних технологій в навчальному процесі: професійне зростання та успіх майбутніх професіоналів;

–  підсумки вивчення результатів моніторингового дослідження стану підготовки кваліфікованих робітників з професії: «Електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування»;

– модернізація навчально-виховного процесу в віддзеркаленні навчально-пізнавальної діяльності учнів;

У рамках семінару-практикуму було проведено огляд навчальної та методичної літератури з предметів електротехнічного профілю.

Також учасники семінару виконали практичне завдання з елементами інтерактивного навчання.

Після проведення заходу відбулось його обговорення учасниками, були прийняті рекомендації щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників електротехнічного профілю та використання сучасних педагогічних технологій  в навчально-виховному процесі.

Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та обміном досвіду роботи.

Поділитися