У Харківській області відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду для педагогічних працівників професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

27 Квітня 2016

20160427_12083627 квітня 2016 року у Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася обласна школа позитивного педагогічного досвіду для педагогічних працівників професії «Слюсар з ремонту автомобілів» за темою: «Планування результатів навчання як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів».

У роботі школи взяли участь 14 педпрацівників із 14 ПТНЗ Харківської області.

Учасників обласної школи привітав директор Харківського професійного ліцею залізничного транспорту В.С.Фролов.

У ході заходу розглядались питання:

  • планування результатів навчання як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів;
  • ознайомлення з розділами сайта:jimdo.com «Слюсарів з ремонту автомобілів» і його функціональністю та користю для покращення навчального процесу учнів (О.А.Парака, викладач Харківського професійного ліцею залізничного транспорту).

У рамках школи проведено пробну роботу з педагогами та майстрами виробничого навчання щодо використанням ІКТ (виконання лабораторної роботи за допомогою ПК).

Після проведення заходу відбулось його обговорення учасниками школи та були прийняті рекомендації щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників професії «Слюсар з ремонту автомобілів» та використання новітніх технологій в навчально-виховному процесі.

Поділитися