Тренінги щодо основ впровадження безпечного харчування в закладах освіти НАССП

20 Вересня 2021

З березня по вересень 2021 року в м. Києві проводилося навчання за 16-денною програмою з підготовки тренерів щодо основ впровадження безпечного харчування в закладах освіти НАССП (Нazard Analysis and Critikal Control Point). Навчання було організовано та проведено Всеукраїнською громадською організацією «Поруч» у партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (ВМZ), у формі тренінгових занять.

Загалом навчалося 30 учасників зі східного регіону України.

У тренінгах від системи П(ПТ)О Харківщини навчання пройшла Оксана БОРИСЕНКО, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва».

Заняття проводилися тренерками з тренерських компетенцій Ольгою ЛЕЩУК та Наталією ПЕТРОВОЮ, викладачами НАССП Юлією СЛИВОЮ та Юрієм ОГЛАШЕННИМ. Організаторами навчання були Надія СТЕЦЬ та Дмитро ВІТВИТСЬКИЙ.

Освітній процес було розбито на чотири модулі, кожен з яких відбувався під керівництвом одного з учасників.

За програмою навчання першого модуля учасники тренінгу розглянули:

– нормативну базу НАССП;

– впровадження стандартів НАССП;

– санітарний регламент та вимоги до інфраструктури;

– вимоги до безпеки продуктів і сировини;

– основи тренерської майстерності.

Майстром в/н ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» БОРИСЕНКО Оксаною Володимирівною було проведено 3 тренінги:

1) «Впровадження системи НАССП в практику роботи підприємств громадського харчування»;

2) «Санітарно-гігієнічні вимоги до кухарів»;

3) «Чистота поверхонь на підприємстві».

Основною метою тренінгів був розвиток надійної системи контролю харчових продуктів у закладах освіти через інтеграцію принципів НАССП.

Для проведення тренінгів майстер в/н підготувала міні-лекцію «Збереження та транспортування продуктів харчування» та стіннівку на тему: «НАССП у шкільних їдальнях».

Оксана БОРИСЕНКО гідно пройшла перевірку, на відмінно склала випускні іспити та отримала сертифікат тренера з вищеназваної програми.

Поділитися