«Системний підхід до забезпечення якості методичної роботи з педагогічними кадрами ПТНЗ»

12 Березня 2013

12 березня 2013 року  на базі Харківського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов постійно діючий семінар-практикум для заступників директорів з навчальної роботи, методистів ПТНЗ за темою: «Системний підхід до забезпечення якості методичної роботи з педагогічними кадрами ПТНЗ».

У роботі семінару взяв участь Капустін І.В., завідувач Центру моніторингу якості освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», який ознайомив учасників з технологією застосування квадрант-аналізу для розв’язування прикладних педагогічних задач.

У рамках семінару також була  розглянута  методика  організації  та  проведення  моніторингу  навчальних  досягнень  учнів, інформація  про результати  проведення І та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів  ПТНЗ у 2012-2013 навчальному році, а також йшлося про заходи щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році.

Крім цього, педагоги ПТНЗ отримали консультацію щодо проведення державної підсумкової атестації у цьому навчальному році.

Поділитися