Школа позитивного педагогічного досвіду викладачів предмета «Охорона праці»

19 Жовтня 2018

18 жовтня 2018 року в Професійно-технічному училищі №32 відбулася школа позитивного педагогічного досвіду викладачів предмета «Охорона праці» закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківщини за темою: «Моделювання уроків з використанням сучасних форм і методів навчання» (керівник школи викладач вищої категорії ПТУ № 32 Надія Віталіївна Косовічева). У роботі школи взяли участь 25 викладачів предмета «Охорона праці» ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області.Про «Забезпечення умов творчого, критичного мислення та інтелектуального розвитку учнів, використання сучасних педагогічних технологій та методів навчання на уроках предмета «Охорона праці» доповіла Н.В. Косовічева.

Викладач також продемонструвала практичний приклад моделювання уроку теоретичного навчання із використанням технології розвитку критичного мислення учнів та впровадження активних форм і методів проведення уроку на тему: «Вогнегасильні речовини та матеріали. Способи припинення пожеж. Ручний пожежний інструмент».

Після проведення школи відбулось обговорення методів роботи викладача щодо забезпечення якості знань учнів з предмета, а також були прийняті рекомендації щодо їх використання в освітньому процесі.

Учасники заходу мали змогу ознайомитись з виставкою стіннівок та інформацїйно-методичним забезпеченням предмета «Охорона праці».

Матеріали ШППД викладачів предмета «Охорона праці»

Поділитися