Школа позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ

18 Грудня 2015

DSCN135317 грудня 2015 року в ДПТНЗ «Харківське вище  професійне училище будівництва» (далі –  училище) відбулася школа позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів ПТНЗ на тему «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука  якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника», у роботі школи  взяли участь 23 старших майстри ПТНЗ Харківської області.

Учасників школи  привітав директор училища Сорокін І.М., який розповів про систему роботи старшого майстра щодо підвищення якості підготовки сучасного робітника та досягнення педагогічного колективу за останні роки.

Запольний В.М., заступник директора з НВР ознайомив старших майстрів  з навчально-виробничою базою та запропонував  відвідати  фрагменту уроку в/н з професії «Кухар, кондитер» на тему: «Приготування котлетної маси із риби. Приготування напівфабрикатів», який проводила майстер в/н Супрун О.М.

Майстер-клас «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н» та практикум «Контрольно-аналітична діяльність старшого майстра» провела керівник школи ППД Бабенко Т.П., старший майстер училища.

Крім цього, учасникам школи було запропоновано відвідати виставку інформаційно-методичних та контрольно-аналітичних  матеріалів старшого майстра училища.

Завершилась школа обговоренням фрагменту уроку в/н, та відвідуванням виховного заходу «Запрошуємо на чаювання», який провели Борисенко О.В., майстер в/н та Запольна К.В., класний керівник групи з професії «Кухар» разом зі своїми учнями.

Поділитися