Школа передового досвіду для бібліотекарів-початківців ПТНЗ за темою “Ділове спілкування бібліотекарів з учасниками навчально-виховного процесу в ПТНЗ”

16 Травня 2013

15 травня 2013 року на базі Харківського професійного електротехнічного ліцею проведено школу передового досвіду для бібліотекарів-початківців ПТНЗ за темою “Ділове спілкування бібліотекарів з учасниками навчально-виховного процесу в ПТНЗ”.

Керівник: Бочко Валентина Володимирівна, бібліотекар Харківського професійного електротехнічного ліцею.

На засіданні школи розглядались такі питання:

–                     створення комфортного бібліотечного середовища у ПТНЗ;

–                     реформування роботи бібліотеки: використання як традиційних, так і сучасних носіїв інформації;

–                     інформаційна місія бібліотеки ПТНЗ.

Керівник школи Бочко В.В. продемонструвала високий рівень підготовки заходу. Учасникам було презентовано інноваційну модель організації бібліотечної роботи з учасниками навчально-виховного процесу: запропоновано анкетування бібліотекарів ПТНЗ, а також навчально-тренувальні вправи, що супроводжувались показовими виступами учнів та працівників ліцею.

Яскраві виступи як організаторів так і учасників заходу засвідчили, що проведення школи сприяє вихованню інформаційної культури всіх учасників навчально-виховного процесу, а головне – допомагає в реалізації державної політики в галузі професійної освіти молоді регіону.

Поділитися