Щодо проведення обласного семінару-практикуму  для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» ЗП(ПТ)О Харківської області

15 Березня 2019

14 березня 2019 року у Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка»  ЗП(ПТ)О області  за темою: «Формування професійних компетентностей учнів: педагогічний інструментарій».

У семінарі-практикумі взяли участь 28 педагогічних  працівників  ЗП(ПТ)О м. Харкова та області.

У ході семінару були розглянуті такі питання:

  • формування професійної компетентності учнів через вдосконалення форм та методів навчання;
  • педагогічний інструментарій сучасного педагога;
  • реалізація інноваційної моделі використання хмарних технологій в освітньому процесі.

У рамках семінару-практикуму на базі Навчально-практичного центру сучасних електротехнічних технологій з професій «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування», який створено у грудні місяці 2018 року, було проведено майстер-клас з  використання сучасного електротехнічного обладнання під час ЛПР з предмета «Електротехніка».

Після проведення заходу відбулось його обговорення, обмін досвідом роботи, були прийняті рекомендації щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка»  та  використання інтерактивних технологій в освітньому процесі.

Поділитися