Семінар-практикум для викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів Харківської області за темою: “Виховання толерантності в учнів ПТНЗ на уроках української літератури”

22 Березня 2013

21 березня 2013 року на базі Харківського професійного електротехнічного ліцею відбувся семінар-практикум для викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів Харківської області за темою: “Виховання толерантності в учнів ПТНЗ на уроках української літератури”.

У заході взяли участь 30 викладачів з 43 ПТНЗ області, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО Овсяннікова М.А. та методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Харківській області Яловчук Л.С.

У ході семінару було розглянуто такі питання:

– актуальні проблеми виховання толерантності в учнів;

– критерії та показники сформованості толерантної свідомості учнів.

Викладач Харківського професійного електротехнічного ліцею

Бочко О.В. провела на високому науково-методичному рівні відкритий урок з української літератури з методичною метою: “ Виховання толерантності в учнів ПТНЗ на уроках української літератури ” на тему: “Новела Григорія Тютюнника “Три зозулі з поклоном”: інтерпретація “вічної” теми “любовного трикутника”.

Обговорювались також результати обласної олімпіади з української мови і  літератури та виставки-огляду дидактичних матеріалів.

Поділитися