Семінар-практикум для викладачів математики

14 Березня 2013

14 березня 2013 року в Харківському професійному ліцеї швейного і хутрового виробництва пройшов семінар-практикум для викладачів математики ПТНЗ за темою: «Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника».

У роботі семінару взяли участь 27 викладачів з 43 ПТНЗ області. У ході семінару методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Леоненко Г.І. ознайомила присутніх з методикою навчанням та виховання учнів за особистісно-орієнтованою технологією, методикою використання активних та інтерактивних форм роботи з метою підвищення якості знань учнів.

З досвідом роботи учасників семінару щодо методики формування інформаційно-комунікативної культури учнів ознайомила викладач Державного навчального закладу “Харківський поліграфічний центр ПТО” Картавих Т.О., щодо методики розвитку пізнавальної діяльності учнів на уроках – викладач Державного навчального закладу “Харківське вище професійне механіко-технологічне училище” Жуга Н.О., щодо методики розвитку критичного мислення учнів – викладач Державного закладу освіти Центр професійно-технічної освіти №2. м. Харкова Сидоренко Т.О.

Результати обласної олімпіади з математики проаналізувала голова журі – викладач-методист Державного навчального закладу “Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” Суханова В.І. Про результати проведеної виставки-огляду дидактичних матеріалів доповів голова експертної групи, викладач Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Шаталов С.Г.

Викладач Харківського професійного ліцею швейного і хутрового виробництва Ожго Л.К. провела на високому методичному рівні відкритий урок з геометрії на тему «Паралельність прямих і площин у просторі».

Після завершення обласного семінару-практикуму учасники частувалися українськими млинцями.

Поділитися