Семінар-практикум для викладачів хімії та біології за темою “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”

12 Квітня 2013

11 квітня 2013 року в Харківський професійний ліцей будівництва і комунального господарства відбувся семінар-практикум для викладачів хімії та біології за темою “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”.

У роботі семінару взяли участь 37 викладачів із 47 ПТНЗ області. У ході семінару методист НМЦ ПТО у Харківській області Леоненко Г.І. ознайомила присутніх із методикою навчання та виховання учнів за особистісно-орієнтованою технологією навчання, методикою використання активних та інтерактивних форм роботи з метою підвищення якості знань учнів.

Ураховуючи запити учасників семінару, до програми були включені питання щодо розвитку критичного мислення учнів, з якими познайомила викладач ДНЗ “Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей” Давидюк С.О., та формування інформаційно-комунікативної культури учнів на уроках хімії та біології. З цього питання з досвідом своєї роботи поділились викладач ДНЗ “Харківський поліграфічний центр ПТО” Одтиковська С.Д. та викладач ДЗО Центр професійно-технічної освіти №2 м. Харкова Олійник О.В.

Практичний етап семінару-практикуму передбачав ознайомлення учасників із застосуванням різних засобів інформаційно-комунікативних технологій на відкритому уроці з біології, який провела викладач Харківський професійний ліцей будівництва і комунального господарства Євстрат’єва О.М.

Аналіз проведеного уроку відбувся у формі “круглого столу”, за підсумками якого було проведено тренінг з методики аналізу сучасного уроку хімії та біології.

Поділитися