Семінар-практикум для викладачів географії

30 Листопада 2012

29 листопада 2012 року у ДНЗ «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище» було проведено семінар-практикум для викладачів географії на тему: «Проектна діяльність викладача».

У роботі семінару взяли участь 24 викладача з 43 ПТНЗ області. В процесі роботи методист НМЦ ПТО Леоненко Г.І. ознайомила слухачів з теорією проектної діяльності.

З досвіду своєї роботи виступили викладачі Центру професійно-технічної освіти №1 м.Харкова Саваринський К.Ю. та Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Дятлова Л.М.

Викладач ДНЗ «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище» Губа А.В. провів відкритий урок з географії на тему: «Земельні, водні, лісові, кліматичні, рекреаційні ресурси світу. Ресурси світового океану», на якому продемонстрував впровадження методу проектів у навчання.

Проведений захід досяг своєї мети: інформація викликала інтерес і активність учасників. Зміст заходу поєднував як традиційні, так і нові методи роботи, а головне – сприяв розвитку безперервної освіти, яка включає в себе підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

Поділитися