Семінар-практикум для викладачів географії за темою “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”

6 Грудня 2013

5 грудня 2013 року в Харківському професійному ліцеї машинобудування пройшов семінар-практикум для викладачів географії за темою “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”.

У роботі семінару взяли участь 25 викладачів з 43 ПТНЗ області. У ході семінару учасники познайомилися з методикою формування компетентності учнів при вивченні природничо-математичних дисциплін.

З доповіддю на тему “Застосування освітніх технологій у викладанні економічної та соціальної географії світу” (з досвіду роботи) виступила викладач ДНЗ “Харківський поліграфічний центр ПТО” Оджиковська С.Д. Також про свій досвід роботи розповіли викладач Харківського професійного ліцею будівництва та автотранспорту Резніченко В.І. та викладач Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Дятлова Л.М.

У рамках семінару проведено відкритий урок викладачем Харківського професійного ліцею машинобудування Чупрініной В.І.

Закінчився семінар-практикум обговоренням уроку та підведенням підсумків.

Поділитися