Семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії за темою: “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”

5 Квітня 2013

4 квітня 2013 року в Центрі професійно-технічної освіти №1 м. Харкова відбувся семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії за темою: “Система методичної роботи викладача щодо забезпечення якості природничо-математичної підготовки кваліфікованого робітника”.

У роботі семінару взяли участь 33 викладачі з 43 ПТНЗ області. У ході семінару методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Леоненко Г.І. ознайомила присутніх з методикою навчання та виховання учнів за особистісно орієнтованою технологією, методикою використання активних та інтерактивних форм роботи з метою підвищення якості знань учнів.

Ураховуючи запити учасників семінару, до програми були включені питання щодо розвитку критичного мислення, з якими ознайомили викладач Державного професійно-технічного навчального закладу “Центр професійно-технічної освіти №3 м. Харкова” Маслова Т.М. та викладач Старосалтівського професійного аграрного ліцею Сіухіна Т.М. З питанням формування інформаційно-комунікативної культури учнів на уроках фізики ознайомила викладач Професійно-технічого училища №32 м. Харкова Стороженко М.В.

Практичний етап семінару-практикуму передбачав ознайомлення учасників із застосуванням різних засобів інформаційно-комунікційних технологій на відкритому уроці з фізики, який провела викладач-методист Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова Коздоба Т.В.

Аналіз проведеного уроку відбувся у формі “круглого столу”, за підсумками якого було проведено тренінг з методики аналізу сучасного уроку фізики та астрономії.

Поділитися