Семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії

11 Квітня 2014

10 квітня 2014 року в Харківському професійному будівельному ліцеї відбувся семінар-практикум для викладачів фізики та астрономії за темою: «Сучасний урок фізики: дидактичний, методичний, інформаційний аспект».

У роботі семінару взяли участь 22 викладачі із професійно-технічних навчальних закладів області. У ході семінару методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Леоненко Г.І. ознайомила присутніх з дидактичними вимогами до сучасного уроку.

Ураховуючи запити учасників семінару, до програми були включені питання щодо інтегрованого підходу до систематизації та узагальнення знань учнів з якими ознайомила викладач Харківського професійного ліцею будівництва та автотранспорту Ковалевська О.В. З питання організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках поділилась викладач Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова Мещерякова О.І.

Про підсумки обласної олімпіади з фізики розповіла голова журі Коздоба Т.В., викладач Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова.

Поділитися