Семінар-практикум для педагогічних працівників професій економічного напрямку та професій з використанням комп’ютерної техніки

10 Грудня 2021

09 грудня 2021 року на базі НМЦ ПТО у Харківській області в рамках обласної методичної секції для педагогічних працівників професій економічного напрямку та професій з використанням комп’ютерної техніки, за допомогою online-платформи ZOOM пройшов cемінар-практикум за темою: «Формування цифрових умінь педагогічних працівників шляхом впровадження електронних засобів навчання».

Участь у заході взяли 32 педагогічні працівники з 16-ти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області.

Поради щодо використання інформаційного освітнього середовища як складової підготовки кваліфікованих працівників надала викладач ДНЗ «Харківське вище професійне училище № 6», Людмила Тарабаренко.

Про кібербезпеку у цифровому навчальному середовищі розповіла Анна Перепьолкіна, викладач ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області».

Досвідом використання освітніх технологій, що поєднують навчання з участю викладача (обличчям до обличчя) з онлайн-навчанням поділилась Надія Вініченко, викладач ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».

Своїм досвідом використання QR-коду як елемента комунікації у цифровому просторі нас познайомила Катерина Непочатова, викладач Петрівського професійного аграрного ліцею.

Висловлюємо щиру подяку спікерам, які поділилися своїми напрацюваннями.

Матеріали семінару-практикуму для педагогічних працівників професій економічного напрямку та професій з використанням комп’ютерної техніки: Вініченко Н.О. Дуброва І.В Непочатова К.Ю Перепьолкіна А.М. Тарабаренко Л.Ю.

Поділитися