Семінар-практикум для педагогічних працівників професій легкої промисловості, побутового обслуговування населення

13 Грудня 2012

12 грудня  2012 року в Харківському професійному ліцеї швейного виробництва та побуту (УІПА)  відбувся семінар-практикум  для педагогічних працівників професій легкої промисловості, побутового обслуговування населення  на тему «Впровадження новітніх методів та засобів навчання як надійний шлях забезпечення якості підготовки робітників ”.  

Роботу семінару розпочала завідуюча кабінетом професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області Назарець З.О., яка розповіла про формування інформаційно-технологічного середовища навчання. .  З доповідями на семінарі-практикумі виступили педагогічні працівники Харківського професійного ліцею швейного виробництва та побуту (УІПА):

– майстер виробничого навчання Головчанська О.П. – «Розвиток освітньої системи з урахуванням завдань ІКТ навчання в Україні»;

–  викладач професійно-теоретичної підготовки Горбань Г.І. – «Удосконалення інформаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу як засіб підвищення якості навчання».

Під час семінару було обговорено підсумки обласних конкурсів, які   проходили в рамках другого етапу Всеукраїнських   конкурсів  професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професій «Перукар» та «Кравець».

Поділитися