Семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Водій автотранспортних засобів»

22 Листопада 2013

21 листопада 2013 року в Харківському професійному ліцеї залізничного транспорту відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Водій автотранспортних засобів»

за темою «Впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках

професійно-теоретичної підготовки та професійно-практичної підготовки».

З привітанням до учасників семінару та ознайомленням з роботою ліцею звернувся  директор Харківського  професійного  ліцею  залізничного транспорту В.С. Фролов.

У роботі семінару взяли участь 19 педагогічних  працівників  ПТНЗ
м. Харкова та Харківської області. За планом роботи семінару були розглянуті такі питання:

  • готовність до інноваційної діяльності як важлива професійна якість педагога (Р.С.Червяков, викладач Харківського  професійного  ліцею  залізничного транспорту);
  • структура готовності до інноваційної педагогічної діяльності. Розвиток інноваційної поведінки педагога  (О.А. Парака, майстер виробничого навчання Харківського  професійного  ліцею  залізничного транспорту);
  • підготовка до II  (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ  з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» та результати вивчення педагогічної та професійної компетентності майстра виробничого навчання (З.О. Назарець,  завідуюча кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО у Харківській області).

У практичній частині семінару-практикуму було проведено  відкритий бінарний  урок з використанням інноваційних педагогічних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки  на тему: «Основні роботи, які виконуються під час технічного обслуговування системи охолодження двигуна внутрішнього згоряння» (О.А. Параката, Р.С. Червяков, викладачі Харківського  професійного  ліцею  залізничного транспорту). Завершився семінар  самоаналізом та обговоренням уроку.

Поділитися