Семінар-практикум для педагогічних працівників професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»

23 Травня 2013

22 травня 2013 року на базі Дворічанського професійного аграрного ліцею  відбувся семінар-практикум  для педагогічних працівників професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»  на тему «Впровадження сучасних технологій навчання – надійного шляху оновлення освітнього процесу в ПТНЗ».

Про досягнення педагогічного колективу Дворічанського професійного аграрного ліцею  в тому числі щодо впровадження сучасних технологій навчання при підготовці кваліфікованих робітників для сільського господарства,  розповів учасникам семінару, заступник директора з навчально-виробничої роботи Дворічанського професійного аграрного ліцею В.С.Демченко.

Програмою семінару були передбачені лекції на тему: «Сутність інноваційної педагогічної діяльності» і «Класифікація та зміст педагогічних технологій, їх структурні та функціональні компоненти».

Досвідом роботи щодо впровадження сучасних технологій в навчальний процес при навчанні учнів професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»   поділились із учасниками семінару майстер виробничого навчання Сниткін В.М. та викладач Дорошенко Д.О. (Дворічанський  професійний аграрний ліцей).

Відкритий урок-гру для учасників семінару   з предмета «Трактори» провели викладачі ліцею Приходін М.В. та Сподиряка В.І.

На завершення семінару-практикуму  було  обговорено підсумки II етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ  Харківської області з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та  виставки-огляду дидактичних матеріалів, що  відбулася у ході вищеназваного конкурсу.

Поділитися