Семінар-практикум для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості й побутового обслуговування населення на тему «Впровадження новітніх методів та засобів навчання як надійний шлях забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників»

19 Квітня 2013

18 квітня 2013 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва»  відбувся семінар-практикум  для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості й побутового обслуговування населення на тему «Впровадження новітніх методів та засобів навчання як надійний шлях забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників», у якому взяли участь 43 педагогічних працівники (викладачі та майстри виробничого навчання) професійно-технічних навчальних закладів Харківської області.

  Про досягнення педагогічного колективу Державного професійно-технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва»  в тому числі щодо впровадження новітніх методів та засобів навчання при підготовці кваліфікованих робітників розповів учасникам семінару директор навчального закладу І.М.Сорокін.

Програмою семінару були передбачені лекції на тему: «Сучасні технології навчання – визначальний фактор розвитку професійно-технічної освіти: теоретичний та практичний аспект» та «Впровадження інтерактивних методів навчання як надійний шлях забезпечення якості підготовки».

Досвідом роботи щодо впровадження сучасних технологій та інтерактивних методів в навчальний процес при навчанні учнів професії поділились з учасниками семінару майстри виробничого навчання: Борисенко О.В. (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва») та Шевченко Т.Ю. (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг»).

Майстер-клас, продемонстрували присутнім, майстри  виробничого навчання Мелентєва О.С. (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище сфери послуг») – особливості професійного і щоденного макіяжу та Липинська О.О. (ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва») – фламбірування бананів.

На завершення семінару-практикуму  було  обговорено підсумки II етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області з професій «Кравець» та «Офіціант».

Поділитися