Семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного профілю та викладачів  предмета «Електротехніка»

20 Листопада 2015

20151119_12065519 листопада 2015 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного профілю та викладачів предмета «Електротехніка» за темою: «Реалізація принципу продуктивності навчання із використанням інноваційних технологій» на базі Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

На семінарі-практикумі були присутні 32 педагоги, із них 29 представники ПТНЗ області, та 3 представника Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

Директор Харківського індустріально-педагогічного технікуму Курбатов О.П. привітав учасників семінару-практикуму та побажав усім присутнім успіхів та натхнення у роботі.

Далі учасників семінару з історією, традиціями та сучасністю Харківського індустріально-педагогічного технікуму ознайомила Ніколаєвська Г. Ю., завідувач навчально-методичного кабінету ХІПТ, а також голова циклової комісії дисциплін електротехнічного профілю ХІПТ Корнєєнкова Марина Михайлівна доповіла про досвід роботи циклової комісії електротехнічного профілю.

У ході семінару були розглянуті такі питання:

– принцип продуктивності навчання скерований на використання сучасних технологій при підготовці кваліфікованих робітників;

– система продуктивного навчання як основа ступеневої освіти «ПТНЗ – технікум»;

– використання продуктивних технологій навчання у для розвитку креативних здібностей студентів технікуму;

– продуктивне навчання під час викладання предмета «Електротехніка»;

– продуктивне навчання – особливий вид спільної діяльності педагога та учня (лекція).

У рамках семінару-практикуму було проведено огляд навчальної та методичної літератури предметів електротехнічного профілю.

Також учасники семінару виконали практичне завдання з елементами продуктивного навчання.

Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та обміном досвіду роботи.

Поділитися