Семінар-практикум для керівників фізичного виховання та викладачів предмета «Фізична культура»

27 Березня 2015

DSC0789526 березня 2015 року в Харківському вищому професійному училищі швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії було проведено обласний семінар-практикум для керівників фізичного виховання та викладачів предмета „Фізична культура” на тему „Методологічні аспекти процесу формування та забезпечення здоров’я учнівської молоді ПТНЗ”.

У роботі семінару взяли участь начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Кобзар А.В. та провідний спеціаліст Лук’янченко Н.П.

Під час роботи семінару-практикуму були розкриті аспекти формування фізкультурно-оздоровчих компетентностей в учнів ПТНЗ. Було також зазначено, що фізичне виховання, як навчальна дисципліна, дає змогу вирішувати освітні, виховні та оздоровчі  завдання, які спроможні забезпечити збалансований педагогічний вплив на учня відповідно до сучасних вимог формування творчої, інтелектуальної, морально-вольової та фізично досконалої особистості, яка володіє фізкультурно-оздоровчими компетентностями  і здатна реалізувати їх на практиці.

Поділитися