Розпочато онлайн-відвідування уроків виробничого навчання

15 Березня 2023

Відвідування уроків в/н

Відповідно до спільних заходів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області з метою забезпечення якісного результату освітнього процесу, зокрема у професійно-практичній частині освітніх програм в умовах воєнного стану розпочато онлайн-відвідування уроків виробничого навчання. Всього у березні-квітні 2023 року разом з керівниками ЗП(ПТ)О заплановано відвідування більше 90 уроків в/н.

      15.03.2023 урок в/н провела Безверхня Наталія Олександрівна, майстер виробничого навчання Лозівського центру професійної освіти Харківської області.

Урок передбачав опанування здобувачами професійної освіти навчального модуля КНД-3.5 «Приготування тістечок і простих тортів масового попиту», а саме: професійної компетентності КНД-3.5.1 «Приготування простих нарізних і штучних тістечок з різних видів тіста». Для актуалізації опорних знань та перевірки раніше отриманих теоретичних знань на уроках з предметів професійно-теоретичної підготовки Наталія Олександрівна використала платформу Сlasstime, на якій під час вступного інструктажу учні виконали тестові завдання. А для закріплення матеріалу уроку з вищеназваної професійної компетентності було використано платформу Learningapps.

Також під час вступного інструктажу було використано відеоролики, заздалегідь підготовлені Наталією Олександрівною.

 

 

Поділитися