Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи»

12 Листопада 2021

11 листопада 2021 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» (далі – Центр) відбулося урочисте відкриття I (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи» (далі – Конкурс).

Здобувачі професійної освіти Центру привітали конкурсантів, майстрів виробничого навчання та гостей святковим концертом у виконанні Театру сучасного танцю «Total Answer Dance», теплими словами та найкращими побажаннями перемоги.

Вітання від Президента України передала Тетяна НАЗАРОВА, методист Науково-методичного центу професійно-технічної освіти у Харківській області. Тетяна Станіславівна побажала конкурсантам впевнено йти до перемоги, а майстрам виробничого навчання висловила вдячність за підготовку учнів до змагань.

Зі словами привітання до конкурсантів та гостей звернулася директор Центру Наталія ЮКЛЯЄВСЬКА, яка надихнула конкурсантів на плідну роботу.

Також найщиріші побажання учасники Конкурсу отримали від Романа БІЛЯНІНА, начальника виробничо-диспетчерського відділу ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ», – голови журі.

Матеріально-технічному забезпеченню Конкурсу за компетенцією «Електромонтажні роботи» сприяли стейкхо́лдери та роботодавці:

  • Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт»;
  • Приватне Акціонерне Товариство «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»;
  • Навчально-практичний центр ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Переможцями змагань стали:

I місце – ПЕТРУШКЕВИЧ Юлій, робітник ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»;

II місце – ЛЕБІДЬ Данило, здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»;

III місце – ГАРМАШ Максим, здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Переможців нагороджено дипломами I, II та III ступенів, золотою, срібною та бронзовою медалями відповідно й цінними подарунками від спонсорів Конкурсу.

Усі учасники отримали сертифікати та подарунки.

Спонсорами даної компетенції були:

  • Харківська книжкова фабрика «Глобус».
  • Приватне Акціонерне Товариство «Харківська бісквітна фабрика».
  • Акціонерне Товариство «Ефект».

Вітаємо переможців!

Щиро вдячні майстрам в/н, які підготували учасників і переможців, стейкхо́лдерам, спонсорам та соціальним партнерам за участь у популяризації професій електромонтажного напряму та підтримку сучасної талановитої молоді.

Поділитися