Проведено засідання обласної методичної секції у формі круглого столу

1 Березня 2023

             28.02.2023 НМЦ ПТО у Харківській області проведено засідання обласної методичної секції у формі круглого столу для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О Харківської області за темою: «Управління виховним процесом у ЗП(ПТ)О в сучасних умовах».

Під час заходу розглянуто питання щодо управлінської діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О при дистанційній формі навчання, зокрема, соціально-педагогічні умови підвищення ефективності виховання учнівської молоді, здійснення моніторингу виховного процесу, оцінювання його результатів, технології виховання, які використовуються в сучасних умовах, форми і методи формування Soft Skills у здобувачів освіти.

Обговорено найважливіші напрямки виховної роботи, співпраці з різними соціальними інституціями, презентовано практичний кейс заступника директора щодо форм виховної роботи в умовах воєнного стану.

Надано практичні рекомендації щодо створення відеоконтенту для організації профорієнтації і популяризації робітничих професій та ЗП(ПТ)О.

Запропоновано інформаційні ресурси Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка щодо національно-патріотичного виховання.

За рішенням учасників круглого столу ухвалено:

  1. Розробити інструментарій для моніторингу виховного процесу ЗП(ПТ)О, оцінювання й аналізу його результатів (кваліметрична модель).
  2. Співпрацювати з Харківською державною науковою бібліотекою ім. В.Г. Короленка щодо національно-патріотичного виховання.
  3. Продовжити роботу щодо проведення патріотичних челенджів, флешмобів та марафонів.
  4. Провести загальний профорієнтаційний флешмоб для ЗП(ПТ)О Харківської області.

 

Дробна В.

Зикова Т.

Маринка-Сиромятнікова О.

Сологуб Н.

+++Резолюція 28.02.2023

 

Video part1  Video part2   Video part3   Video part4   Video part5

 

Поділитися