Проведено тренінг на тему: «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм»

9 Лютого 2023

Проведено тренінг на тему: «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи верстату HAAS NGC»

 

У рамках співпраці Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області в січні-лютому 2023 року  проведено тренінг на тему: «Набуття професійних компетентностей щодо розробки керуючих програм за допомогою повнофункціонального симулятора роботи верстату HAAS NGC».

У заході взяли участь студенти Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського машинобудівного коледжу; здобувачі професійної освіти та педагогічні працівники ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6», ДНЗ «Харківський регіональний центр професійної освіти поліграфічних медіатехнологій та машинобудування».

Завершальний етап тренінгу, який провів Юрій ДУДУКАЛОВ, професор кафедри технології металів та матеріалознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, відбувся 09.02.2023 на платформі ZOOM. На даному етапі учасникам було запропоновано виконати тестове теоретичне та практичне завдання. Практичне завдання полягало в розробці програми керування для обробки деталі на вертикально-фрезерному верстаті типу HAAS VF для заготовки 100 х 100 х 20 мм, закріпленої в лещатах. Після написання програми учасники тренінгу мали можливість продемонструвати навички управління верстатом, використовуючи симулятор HAAS.

Усі часники чудово впорались із завданням та отримали сертифікати.

 

 

Поділитися