Проведено обласну школу позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів

15 Грудня 2017

14 грудня 2017 року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» (далі – Центр) було проведено заняття обласної школи позитивного педагогічного досвіду для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Ефективні форми, методи організації та методика проведення сучасного уроку виробничого навчання.
У засіданні школи взяли участь 27 старших майстрів ПТНЗ м.Харкова та області.З презентацією навчального закладу, досягненнями педагогічного колективу ознайомила заступник директора з навчально-виховної роботи.
Панченко З.В. (керівник школи позитивного педагогічного досвіду) поділилась власним досвідом роботи щодо використання ефективних форм та методів організації й проведення сучасного уроку виробничого навчання різних типів та видів.
Під час проведення даного заходу учасники школи мали можливість взяти участь у тренінгу на тему: «Сучасний урок виробничого навчання – основна форма організації професійно-практичної підготовки».
У процесі заняття школи ППД було розглянуто також питання про:
 участь регіональної команди у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkillsUkraine – 2017 та підготовку до Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2017/208 н.р.;
 підсумки обласного огляду навчальних майстерень (лабораторій) з професії 5122 Кухар у професійно-технічних навчальних закладах Харківської області у 2017/2018 н. р.
Під час обговорення та підбиття підсумків роботи школи було визначено основні напрямки, над якими слід працювати старшим майстрам протягом 2017/2018 н.р. та прийнято рішення щодо їх реалізації.
Матерiали обласной школи позитивного педагогічного досвіду:

Поділитися