Проведено обласну школу кращого педагогічного досвіду для викладачів предмета «Зарубіжна література»

24 Квітня 2019

24 квітня 2019 року  за сприяння НМЦ ПТО у Харківській області відбулася обласна школа кращого педагогічного досвіду у вигляді вебінару для викладачів зарубіжної літератури ЗП(ПТ)О. Тема заняття: «Форми і методи  розвитку компетентностей  учня на уроках літератури».

В роботі заходу брали участь представники 30 ЗП(ПТ)О Харківської області. З доповідями, що супроводжувалися презентаціями, виступили 18 викладачів. Вони  поділилися із колегами практичними напрацюваннями з предмета «Зарубіжна література». Учасники заслухали доповіді, переглянули презентації, обговорили використані матеріали, висловили відгуки про роботу педагогів-доповідачів.

Методист НМЦ ПТО у Харківській області Ярошенко Ю.О. розповів про важливість науково-методичної публікації при підвищенні кваліфікації викладача-словесника, ознайомив із планом проведення обласних масових заходів для викладачів зарубіжної літератури ЗП(ПТ)О на 2019 рік(ІІ півріччя).

Після обміну враженнями від проведеного заходу  і підбиття підсумків обласна школа кращого педагогічного досвіду завершила роботу.

 

Поділитися