Проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів

21 Жовтня 2016

img_283020 жовтня 2016 року  на базі ДПТНЗ  «Харківське вище професійне училище сфери послуг»  було  проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Підвищення якості професійної підготовки – стратегічний  орієнтир діяльності старшого майстра».  У роботі семінару взяли участь  36 старших майстрів  ПТНЗ м. Харкова та Харківської області.

З презентацією навчального закладу, досягненнями педагогічного колективу щодо  впровадження новітніх методів та засобів навчання присутніх ознайомив заступник директора з НВР Федорова М.М.

У процесі семінарського заняття було розглянуто такі питання:

  • впровадження інтерактивних форм і методів навчання на уроках професійно-практичної підготовки з метою підвищення якості навчання;
  • результати використання неімітаційних методів на уроці в/н– запорука якості підготовки сучасного перукаря;
  • використання інтерактивних форм та методів на уроці в/н.

Також учасникам  було запропоновано здійснити екскурсію по навчальному закладу  з метою ознайомленням з інформаційно-методичним забезпеченням навчально-виробничого процесу та матеріально-технічною базою.

Фрагмент уроку виробничого навчання на тему: «Хімічна завивка волосся, на папильотки» провела майстер в/н I категорії Мироненко Н.А.

Майстер-клас на тему: «Створення ефективної системи роботи з майстрами виробничого навчання» провела старший майстер училища Романченко І.В.

Під час обговорення та підбиття підсумків семінару-практикуму було визначено  питання, над якими слід працювати старшим майстрам протягом 2016/2017 н.р.  та прийнято рішення щодо їх реалізації.

Поділитися