Проведено обласний семінар-практикум для педагогічних працівників зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту ПТНЗ області

24 Листопада 2017

23 листопада 2017 року на базі Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту ПТНЗ області за темою: «Зацікавленість до навчання як засіб підвищення якості професійної підготовки».У семінарі-практикумі взяли участь 24 педагогічні працівники ПТНЗ м. Харкова та області.
Заступник директора з навчально-виробничої роботи Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства Зіборова Ю.К. ознайомила присутніх з історією, традиціями та сучасністю ліцею, а також привітала педагогічних працівників та побажала успіхів і натхнення в їх діяльності.
У ході семінару були розглянуті такі питання:
– зацікавленість до навчання як засіб підвищення якості професійної підготовки;
– технологія використання творчих завдань як спосіб формування в учнів зацікавленості до навчання;
– використання дидактичних засобів навчання для підвищення рівня професійної підготовки електрогазозварників;
– квест як засіб до зацікавленості учнів у навчанні та підвищенні професійної підготовки.
Також учасники семінару виконали практичне завдання з моделювання компонентів уроку за технологією веб-квесту.
Після проведення заходу відбулось його обговорення, були прийняті рекомендації щодо вдосконалення роботи педагогічних працівників зварювального профілю, професій автомобільного та залізничного транспорту та використання засобів активізації пізнавальної діяльності учнів у навчально-виховному процесі.
Матерiали обласного семінара-практикума:

Поділитися