Проведення обласної школи передового  педагогічного досвіду  викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ м. Харкова та Харківської області (для викладачів-початківців)

26 Жовтня 2016

img_20161025_120326          25 жовтня  2016 року в Чугуївському професійному аграрному   ліцеї відбулася   школа передового педагогічного досвіду викладачів  предмета  «Охорона праці»  професійно-технічних навчальних закладів Харківщини за темою: «Творчість викладача – запорука зростання фахового рівня та педагогічної майстерності»,  на базі досвіду роботи викладача вищої категорії  Наталії Євгенівни Шварц. У роботі школи взяли участь 25 викладачів предмета «Охорона праці» ПТНЗ м. Харкова та Харківської області.

З метою сприяння психологічній адаптації молодих викладачів до умов роботи в професійно-технічному навчальному закладі, залучення до самостійної професійної діяльності, зіставлення рівня готовності до роботи з вимогами навчального закладу, добір оптимальної стратегії професійної діяльності з учасниками  школи було проведено тренінг.      

Практичний приклад моделювання уроку теоретичного навчання  із використанням активних форм і методів проведення уроку  показала викладач Н.Є.Шварц при проведенні уроку на тему: «Основні законодавчі акти з охорони праці. Охорона праці жінок та підлітків».

     Після проведення школи  відбулось  обговорення заходу та тренінгу з учасниками школи щодо складання Веббінгу, а також були прийняті рекомендації щодо її використання в навчально-виховному процесі.

Поділитися