Проведення обласного семінару-практикуму  для педагогічних працівників професій зварювального профілю, автомобільного  та залізничного транспорту ПТНЗ області

4 Грудня 2015

20151203_11252703 грудня 2015 року на базі Державного навчального закладу “Харківське вище професійне механіко-технологічне училище” відбувся семінар-практикум для педагогічних працівників професій зварювального профілю,  автомобільного  та залізничного транспорту ПТНЗ області за темою: «Підвищення  пізнавальної активності учнів шляхом впровадження продуктивних технологій».

На семінарі були присутні 36 педагогів із 23 ПТНЗ області.

Учасників семінару привітав заступник директора Державного навчального закладу “Харківське вище професійне механіко-технологічне училище”  Федотова А.Л.

У ході семінару були розглянуті такі питання:

– упровадження інноваційних технологій як засіб розвитку пізнавальної активності учнів;

– підвищення пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій навчання;

– методи стимулювання інтересу до навчання в процесі професійно-практичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Також у рамках семінару-практикуму було проведено інтегрований відкритий урок на тему: «Технологія плазмового різання металу», з використанням інноваційних технологій навчання, який провели викладачі Державного навчального закладу “Харківське вище професійне механіко-технологічне училище”  С.В. Костенко та В.А.Підгорний.

Завершився семінар  підведенням підсумків та обміном досвіду роботи.

 

Поділитися